Στους αγώνες για την 7η ημέρα της Γ΄ εθνικής κατηγορίας σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας   1-3

Νέστος Χρυσούπολης-Νάουσα   1-1

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα   1-1

Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων   3-0

Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα    0-0

Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας  0-1

Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης   0-1

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

Βαθμολογία

  1. Δόξα Δράμας 17
  2. Νέστος Χρυσούπολης 13 -6αγ.
  3. Απόλλων Καλαμαριάς 12
  4. Αλμωπός Αριδαίας 11 -6αγ.
  5. Λαγκαδάς 10 -6αγ.
  6. Ορφέας Puma Ξάνθης 10
  7. ΑΟ Καρδίας 8
  8. ΑΟ Καβάλα 8
  9. Μακεδονικός Φούφα 8
  10. Νάουσα 6 -6αγ.
  11. Καμπανιακός 6 -6αγ.
  12. Εορδαϊκός 6
  13. Απόλλων Παραλιμνίου 5
  14. Δόξα Προσκυνητών 4 -6αγ.
  15. ΑΕ Ποντίων 4 -6αγ.

* Ο Απόλλων Καλαμαριάς έχει -3 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1-0

ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας   0-0

Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου   2-1

Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος   3-1

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πιερικός   0-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών    1-0

Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους    2-0

Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας    1-0

Βαθμολογία

  1. Ολυμπιακός Βόλου 18
  2. Διαγόρας Σεβαστής 18
  3. Νίκη Βόλου 16
  4. ΑΕ Καραϊσκάκης 15
  5. Απόλλων Λάρισας 15
  6. Τηλυκράτης 2014 11
  7. Πύδνα Κίτρους 11
  8. Πιερικός 9
  9. Ρήγας Φεραίος 8
  10. Εθνικός Φιλιππιάδας 6
  11. Θεσπρωτός 6
  12. Μαύροι Αετοί Ελευθ. 5
  13. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 5
  14. Αστέρας Πετρίτη 5
  15. Αμβρακία Κωστακίων 4
  16. ΑΕ Ιστιαίας 2

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Πύλου-Παναχαϊκή    0-1

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας     1-0

ΠΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας     1-0

Παναργειακός-Φωστήρας      1-0

Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης    0-0

Αιολικός-Θήβα    1-1

Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού    1-0

Ρεπό: Αχαϊκή

Βαθμολογία

  1. Παναχαϊκή 19
  2. Παναρκαδικός 15
  3. ΠΑΟ Βάρδας 13
  4. Φωστήρας 11 -6αγ.
  5. ΑΕ Ερμιονίδας 10 -6αγ.
  6. Αχαϊκή 7 -6αγ.
  7. Παναργειακός 7 -6αγ.
  8. ΑΟ Πύλου 7
  9. ΑΟ Ζευγολατιού 7
  10. Αιολικός 7 -6αγ.
  11. Θήβα 7 -6αγ.
  12. ΠΑΟ Λουτρακίου 7
  13. Δόξα Μεγαλόπολης 6
  14. ΑΟ Χαλκίς 4 -6αγ.
  15. Αστέρας Αμαλιάδας 4

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας    0-2

Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος    2-2

Ιωνικός-Προοδευτική    1-1

Ερμής Ζωνιανών-ΠΟ Ατσαλένιου    1-2

Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά    2-1

Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ    3-0

Κηφισιά-Ηλυσιακός   0-1

Ρεπό: Εργοτέλης

Βαθμολογία

  1. Ερμής Ζωνιανών 16
  2. Άγιος Ιερόθεος 15 -6αγ.
  3. Ατσαλένιος 15
  4. Ιωνικός 15
  5. Εργοτέλης 13 -6αγ.
  6. Θύελλα Ραφήνας 10
  7. Εθνικός Πειραιά 8 -6αγ.
  8. Πανθηραϊκός 8 -6αγ.
  9. ΑΣ Ρόδος 8
  10. Ιάλυσος 8
  11. Ηλυσιακός 5 -6αγ.
  12. Κηφισιάς ΑΕ 5 -6αγ.
  13. ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 4 -6αγ.
  14. Προοδευτική 4
  15. Τρίγλια Ραφήνας 2

 

ΠΗΓΗ: ΑΠΕΜΠΕ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: EUROKINISSI/ACTIONIMAGES